Employees

undefined
undefined
Paul I. Huse
CEO/Co-founder

paul@enin.ai

Technologist with business prowess.

undefined
André C. Andersen
CTO/Co-founder

+47 971 82 991
andre@enin.ai

Passionate about engineering intuitive technologies for finance and business, by applying data science on both classical and alternative data.

undefined
Vegard Bøe
CSO Enin

+47 970 71 089
vegard@enin.ai

Experienced business leader with passion for analytics and machine-learning.

undefined
Linda Jensen
Chief Commercial Officer

+47 934 28 726
linda@enin.ai

Experienced leader and business developer

undefined
Ronja Knudtsen
Software Engineer

ronja@enin.ai

With passion for data visualisation.

undefined
Eirik Rivedal
Data Engineer

+47 971 87 271
eirik@enin.ai

Up-and-coming data scientist med teft for praktisk anvendelse av maskinlæring.

undefined
Dmitriy Lopukhov
Senior Software Engineer

dmitriy@enin.ai

Passionate about developing user-friendly and scalable solutions for complex data systems

undefined
Christoffer Lybekk
Software Engineer

+47 909 52 747
christoffer.lybekk@enin.ai

undefined
Kristoffer Bang Johansen
Senior Enterprise Account manager

+47 970 64 643
kristoffer@enin.ai

Risikovurdering for bank

News

Blog Image
Firmaattest og benchmarkrapport i Enin webportal!

Vi er opptatt av at alle våre kunder skal få mulighet til å teste nye produkter og tjenester. Denne gangen har vi tilgjengeliggjort en fast utvidelse og en testversjon av en ny analyse.

Blog Image
Eika Gruppen og Enin inngår avtale!

For å effektivisere og øke kvaliteten på innhenting av bedriftsinformasjon har Eika Gruppen nå inngått en rammeavtale for bankene i alliansen med Enin.

Blog Image
Disse bransjene vokser mest!

Last ned vår analyse for å se hvilke bransjer som har flest nyetablerte selskap fra 2011-2021.